صداگیری سانروف

مرکز صداگیری خودرو کاراک افتخار دارد به عنوان اولین مرکز تخصصی جهت صداگیری سانروف ارائه خدمت کند. صداگیری سانروف به این صورت انجام میگیرد که 6 ستون باز میگردد و سپس سقف خارج میشود و روی سانروف عملیات صدا گیری انجام میشود.

درخواست صداگیری سانروف

صداگیری سانروف خودرو

صداگیری سانروف اپتیما

صداگیری اپتیما

صداگیری سانروف اپتیما شامل اجزای مختلفی میگردد از جمله اهرم های سانروف ، ریل سانروف ، اتصالات و … که به همراه عکس و فیلم در مرکز صداگیری کاراک آمده است.

صداگیری سانروف سفران

صداگیری سانروف سفران

صداگیری سانروف سفران با ضمانت و گارانتی در مرکز صداگیری خودرو کاراک انجام می‌شود و در حدود 4 ساعت زمان می‌برد. در ادامه نمونه عکس و فیلم صداگیری سانروف سفران آمده است.

صداگیری سانروف تویوتا کمری

صداگیری تویوتا کمری

صداگیری سانروف تویوتا کمری در مرکز تخصصی کاراک در شرق تهران انجام‌ می‌شود. همچنین برای رفاه حال مشتریان عزیز خدمات صداگیری سانروف تویوتا کمری در محل مشتری نیز قابل انجام است.

صداگیری سانروف بی ام و X3

صداگیری سانروف بی ام و x3

صداگیری سانروف بی ام و ایکس 3 با ضمانت و گارانتی در مرکز صداگیری خودرو کاراک انجام می‌گیرد. همچنین امکان صداگیری سانروف در محل نیز وجود دارد.

صداگیری سانروف پرادو

صداگیری سانروف پرادو

صداگیری سانروف پرادو توسط مجرب‌ترین کارشناسان در مرکز صداگیری خودرو کاراک انجام می‌گیرد. هزینه صداگیری سانروف پرادو بستگی به نوع صدا دارد.

صداگیری سانروف سانتافه

صداگیری سان روف سانتافه

هزینه صداگیری سانروف سانتافه با توجه به میزان مواد مصرفی و نیز نوع صدا متفاوت است و هزینه دقیق قبل از شروع کار و با کارشناسی دقیق‌تر به شما اطلاع داده می‌شود.

تعمیرگاه تخصصی صداگیری خودرو و ریمپ ایسیو کاراک ارائه دهنده خدمات تخصصی خودرو در ایران ، کویت ، امارات ، عراق ، افغانستان و تاجیکستان میباشد.

error: Content is protected !!