صداگیری سانروف

مرکز صداگیری خودرو کاراک افتخار دارد به عنوان اولین مرکز تخصصی جهت صداگیری سانروف ارائه خدمت کند. صداگیری سانروف به این صورت انجام میگیرد که 6 ستون باز میگردد و سپس سقف خارج میشود و روی سانروف عملیات صدا گیری انجام میشود.

درخواست صداگیری سانروف

صداگیری سانروف خودرو

صداگیری سانروف اپتیما

صداگیری اپتیما

صداگیری سانروف اپتیما شامل اجزای مختلفی میگردد از جمله اهرم های سانروف ، ریل سانروف ، اتصالات و … که به همراه عکس و فیلم در مرکز صداگیری کاراک آمده است.

صداگیری سانروف سفران

صداگیری سانروف سفران

صداگیری سانروف سفران با ضمانت و گارانتی در مرکز صداگیری خودرو کاراک انجام می‌شود و در حدود 4 ساعت زمان می‌برد. در ادامه نمونه عکس و فیلم صداگیری سانروف سفران آمده است.

صداگیری سانروف پورشه کاین

صداگیری خودرو

صداگیری سانروف پورشه کاین در مرکز تخصصی کاراک در شرق تهران انجام‌ می‌شود. همچنین برای رفاه حال مشتریان عزیز خدمات صداگیری سانروف کاین در محل مشتری نیز قابل انجام است.

صداگیری سانروف بی ام و X3

صداگیری سانروف بی ام و x3

صداگیری سانروف بی ام و ایکس 3 با ضمانت و گارانتی در مرکز صداگیری خودرو کاراک انجام می‌گیرد. همچنین امکان صداگیری سانروف در محل نیز وجود دارد.

صداگیری سانروف پرادو

صداگیری سانروف پرادو

صداگیری سانروف پرادو توسط مجرب‌ترین کارشناسان در مرکز صداگیری خودرو کاراک انجام می‌گیرد. هزینه صداگیری سانروف پرادو بستگی به نوع صدا دارد.

صداگیری سانروف سانتافه

صداگیری سان روف سانتافه

هزینه صداگیری سانروف سانتافه با توجه به میزان مواد مصرفی و نیز نوع صدا متفاوت است و هزینه دقیق قبل از شروع کار و با کارشناسی دقیق‌تر به شما اطلاع داده می‌شود.

صداگیری سانروف تویوتا راوفور

صداگیری اتاق تویوتا راو فور

صداگیری سانروف تویوتا راوفور از جمله خدمات تخصصی است که در مرکز کاراک به صورت تضمینی انجام می‌گیرد. برای مشاهده نمونه کارها کلیک نمایید.

صداگیری سانروف جنسیس کوپه

صداگیری خودرو

صداگیری سانروف جنسیس کوپه در مرکز کاراک به صورت تخصصی انجام می‌شود که در ادامه میتوانید فیلم و عکس صداگیری جنسیس کوپه را مشاهده نمایید. 

Last Updated on (آخرین بروزرسانی)

تعمیرگاه تخصصی صداگیری خودرو و ریمپ ایسیو کاراک ارائه دهنده خدمات تخصصی خودرو در ایران ، کویت ، امارات ، عراق ، افغانستان و تاجیکستان میباشد.

error: Content is protected !!